نتایج جستجو برای عبارت :

ابهت شاهانه

"عیدی امسال کارمندان دولت، هشت میلیون و چهارصد و هفتاد و پنج هزار ریال تمام است"
گویند:
به فرمان شاه عباس، کاروانسراها ساختند. تعدادشان چون به 999 رسید دستور به توقف داد.
گفتند: قبله عالم به سلامت باد! رخصت بفرمایید تا هزار دستگاه تکمیل شود.
گفت: خیر! کافیست؛ حکمتی در آنست که شما قادر به درکش نیستید!
لفظ "هزار" زود گفته میشود و تمام میگردد و لیکن گفتن عبارت "نهصد و نود و نه کاروانسرا" خود ابهتی شاهانه دارد.
برگرفته از @ancient ™
این که بابابزرگم تو دوران جوونیش کلی کراش داشته بحثش جداست !( هنوزم داره البته)
و اینم که اسم ، قشنگاشو گذاشته رو دختراش یک حرکت انتحاری و انحصاری که فقط از عهده خودش برمیاد ولا غیر!!
آخه آسیه سلطان؟؟؟؟
جدا از ابهت اسم که هیچ از ارزش های خالم کم نمیکنه ، باعث نمیشه ما اسمش علامت اختصاری نکنیم!
خاله آسی وی لاو یو :))
ای مظهر ابهت همیشه الگوی منی!
خصوصا در امر خطیر خواهر شوهری سلطانم!

تک و تنها بودن همیشه خوب نیست . با کتاب ها دنیای بی روح و خاکستری ات می توانند به دنیایی بهتر و رنگی تر تغییر کند . با آنها دیگر تنها نیستی . کسی را داری تا باهاش درد و دل کنی اما اگر غرق در آنها شوی دنیای رنگارنگ ات سیاه و سیاه تر می شود . به اطرافت توجه کنلحظه ها را از دست نده . به زندگی ادامه بده . با لحظات زندگی ات زندگی کن . حسش کن . زندگی را حس کن . حس کن که تو همان دختری . دختری که مانند پرنسس ها بر صندلی شاهانه اش می نشیند . کتابش را باز می کند و رن

تک و تنها بودن همیشه خوب نیست . با کتاب ها دنیای بی روح و خاکستری ات می توانند به دنیایی بهتر و رنگی تر تغییر کند . با آنها دیگر تنها نیستی . کسی را داری تا باهاش درد و دل کنی اما اگر غرق در آنها شوی دنیای رنگارنگ ات سیاه و سیاه تر می شود . به اطرافت توجه کنلحظه ها را از دست نده . به زندگی ادامه بده . با لحظات زندگی ات زندگی کن . حسش کن . زندگی را حس کن . حس کن که تو همان دختری . دختری که مانند پرنسس ها بر صندلی شاهانه اش می نشیند . کتابش را باز می کند و رن

مشاوره خانواده:
اخلاق همسرداری
 آقایون سعی کنند در منزل، کارهای شخصیشان را خود انجام داده و حتی‌الامکان به همسر دستور ندهند. با این کار اقتدار و ابهت شما بیشتر شده و باعث محبوبیت بیشتر شما می‌گردد. اقتدار و ابهت خود را در جای خود و بزنگاههای زندگی خرج کنید تا همسرتان بخاطر محبت و علاقه‌ای که کسب کرده‌اید همراهتان شود. و البته اگر شوهر و پدر خانه، به فرزند یا همسر خود دستور بدهد باید حتی‌الامکان اقتدار و ابهت او را با اطاعت و همراهی، حفظ
دریا را دیده ای چه ابهتی دارد ؟ 
وقتی به آن مینگرم یاد ابهت چشمانت میوفتم ،چشمانی که برای خودش دنیایی داشت گویی که من را در خود گم میکرد .
هرچه را فراموش کنم مگر میشود چشم هایت را فراموش کنم 
آن چشم هایی که میپرستیدم وفراموش  کنم ؟؟؟ 
به خیالم از خاطراتت فرار کردم به گوشه ای از این دنیا 
ولی بیخبر از آنم که خاطراتت هیچ چگونه رویات را هر لحظه از سرم بیرون کنم ؟؟
به کیلومتر ها فاصله از تو پناه بردم تا شاید بتوانم فراموشت کنم ،اما هرچه دورتر می شو

وقتی ابهتی چون اینانلو فوت شد، تمام خاطراتم خراب شد روی سرم و مدام به اطرافیان می گفتم: مگر می شود آن ابهت بمیرد ؟ 
تا عزیزی گفت وقتی ابهتی چون او می میرد و حیران می شوی پس به نفس و حیات خودت شک کن .
حالا فریبرز رئیس دانا و آن سوال تکرار ی که مگر می شود آن ابهت بمیرد ؟
انگار که می شود. مرگ از زندگی قوی تر است و انسان توهم بودنی بیش نیست .
​​​​​​

دیالوگ "سریال خانواده شاهانه/ خانواده کینگ"‍‍‍
"من به همه آرزوهام نرسیدم، اما تلاش برای رسیدن بهشون خودش لذت بخش بود"

مشکل من از اونجایی شروع میشه که یادم نمیاد آرزوهام چی بودن .... 
یادم نمیاد آرزو داشتن چه شکلی بود و چه حسی داشت ... 
یادم نمیاد آرزو ها از کجا پیداشون میشه و چیکارت میکنن که واسه رسیدن بهشون هر کاری میکنی ...
انشا در مورد یک تصویر ذهنی انشا ذهنی در مورد طبیعت انشا در مورد عکس انشا ذهنی در مورد قاب عکس انشا تصویر نویسی ذهنی پایه هشتم عکس انشا انشا صفحه ٩٢ هشتم تصویر سازی پایه هشتم پیمایش صفحه

انشا درباره تصویر نویسی صفحه 84 نگارش هشتمتصویر اول : تابستان سوزان فرا رسیده است و باری دیگر عشایر مجبور به کوچ به ییلاق شده اند. این گرما برای افراد قبیله غیر قابل تحمل است و همه را کسل کرده است. اسب ها تشنه اند و دیگر نای راه رفتن را ندارند. بز ها و حیوانات دی
مرده شوی تان ببرد که بخاطر حفظ پست و مقام، حاضرید بجای تنباکو، پِهِن اسب بکشید و بَه‌‌‌ بَه‌‌‌‌‌‌ و چَه چَه کنید.
نقل است "شاه عباس صفوی" رجال کشور را به ضیافت شاهانه میهمان کرد، دستور داد تادرسرقلیان­ها بجای تنباکو، ازسرگین اسب استفاده نمایند. میهمان­ها مشغول کشیدنقلیان شدند! ودود و بوی پهنِ اسب فضا را پر کرد، اما رجال - از بیم ناراحتی‌ شاه-پشت سر هم بر نی قلیان پُک عمیق زده و با احساس رضایت دودش را هوا می دادند! گوییدر عمرشان، تنباکویی
معنی نام های دوقلو پسر پسر
اسم پسرانه با معنی
سری اول اسامی دوقلو پسرانه را ببینید.
ماژان به معنی بزرگان با ریشه کردیماردین به معنی برج و کلات با ریشه آرامی
کایا به معنی صخره عظیم با ریشه ترکیآتیا به معنی متعلق به پدر با ریشه ترکی
شِروین به معنی  مانند شیر و معشوق مردمان با ریشه پارسیاَشوان به معنی کسی که راستگو و درست کردار است با ریشه پارسی
بِهناد به معنی کسی که از او به نیکی یاد می شود با ریشه پارسیبهاوَند به معنی دارنده نیکی ها با ریشه پار
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که سیاست داشت، ابهت داشت، تدبیر داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «این منع از مذاکره، یک کار صرفاً احساساتی نیست، منطق محکمی پشتش هست؛ راه نفوذ دشمن را میبندد، اقتدار و ابّهت جمهوری اسلامی را به دنیا نشان میدهد و ابّهت پوشالیِ طرف مقابل را در برابر چشم جهانیان میشکند، چون پشت میز مذاکره‌ی سیاسی با آنها نمی‌نشیند.»
جهت دریافت پوستر با سایز اصلی بر روی تصویر کلیک کنید.
گفت هفته‌ی پیش سراغ عکس‌هایش را گرفته. پسرش را وادار کرده آلبوم را بیاورد و عکس‌ها را یکی‌یکی نشانش بدهد. سرآخر، یکی را برای اعلامیه‌ی ترحیمش انتخاب کرده. قلبم از درد مچاله شد. تماشای کسی که روزگاری که خیلی هم دور نیست، آن‌جور باجذبه و ابهت بود و حالا ضعیف و نزار، روی تخت چشم‌انتظار مرگ دراز کشیده از توانم خارج بود. به میم گفتم برویم.
دیروز بعد از بارها، چشمم مجددا از این عکس گذشت. این بار تداعی دیگری داشت.
شب آخر، زمانی که #جابر را به تهدید می‌برند، چقدر نترس بودن و عظمت و ایثاری که در عمق نگاهش موج میزند، شبیه اقتدار و عزت و ابهت چشمان محسن حججی ست زمانی که به مقتل میرفت....
مقصد که خدای #ثارالله باشد، یک رنگ میشویم؛ جابر یا محسن، تفاوت نمی‌کند! 
ادامه مطلب
شاهانه غذا بخوریم یا غذای شاهانه بخوریم؟!  خیلی از ماها، روز مون رو با یه قهوه یا چایی شروع می کنیم و با یک ناهار متوسط و یه شام خیلی زیاد، روزمون رو به پایان می بریم. اما طبق تحقیقاتی که در حوزه سلامت انجام شده این روند باید برعکس باشد.
چون طبق بررسی های که بر روی الگوهای غذایی ۵۰ هزار بزرگسال انجام شده است، نشان داده شد، ما باید بیشترین کالری های مورد نیاز بدن مان را در اوایل روز جذب کنیم تا سوخت و ساز بدن باعث جلوگیری از چاقی بشود. در ادامه،
همیشه بعد خوندن پستای بقیه یادم میاد چیزی واسه نوشتن دارم :)) مثل همین پست :دی
اصولا برای شاد شدن و حس خوب داشتن حتی با چیزای کوچیک من فکر میکنم باید کودک درون آدم فعال باشه.مثلا من هنوزم اگه برم اسباب بازی فروشی اسباب بازی بخرم واقعا خیلی خوشحال میشم یا مثلا کارتون نگاه کردن رو به فیلم نگاه کردن رو ترجیح میدم.قربونش برم،بچه درونمو اجازه ندادم بزرگ شه ^_^
زمانی که بچه بودم عادت داشتم روی مرغ و خروس هایی که مامانم داشت اسم بذارم.یه خروس داشتم اسم
⚠️ «کم کم خواهند گفت روی #حجاب تاکید نکنید!» گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز: آمریکایی‌ها فعلا می گویند در منطقه فعال نباشید، به جبهه مقاومت کمک نکنید، توان دفاعی خود را متوقف کنید. بعدا هم خواهند گفت از قوانین دینی دست بردارید و بر موضوع حجاب نیز تأکید نکنید! خواسته‌های آمریکا هیچگاه تمامی ندارد. نمیشود برای رفع مشکلات کشور به انتظار خارجی‌ها ماند؛ یک مدتی منتظر بمانیم به خاطر برجام، یک مدت منتظر بمانیم که آیا رئیس‌
۲۴۹۲ - «اسدا... علم» از نزدیکان شاه در خاطراتش می‌نویسد: "مستقیماً از همدان به بیرجند آمدم که شاهنشاه و شهبانو و هفتاد نفر میهمان ... را پذیرایی کنم. از میهمانها و والاحضرتها در چادر و از شاهنشاه در منزل خودم پذیرایی کردم. شب تولد شهبانو هم در بیرجند برگزار شد. به این جهت بهترین آشپزهای دنیا را از رستوان ماکزیم پاریس به بیرجند آوردم. زیر چادرپوش بزرگی که از جدم امیرعلم خان به یادگار مانده است، شام و ناهارهای شاهانه دادم. قریب سه میلیون ریال خرج
یا رحیم
در کنار جاده این تنگی راه
بر سر کوی جمال لنگه کاه
در آسمان خیال این لکه سیاه
روی درب آستانه شهره نگاه
ماتم غم که شده کارگاه
نیم نگاهی در ناله پرکاه
شبانگاه برکه ناشه فاصله
... نادان هم می داند نیست قافله
دورتر از شهر یا بین دوربین فرفره
راهی دور بین برکه ی روستا و سامره
قایم شدن بین درختان کوتاه زغال اخته
دره باریک بیابان زده برکه شاهانه
.... آخر نشد یک کلام پیدا بین آیینه
با دست های ممنوعه
که گم میکند ابهت مردانه ات را
در لا به لای گل های پیراهنش...
#شروین_دخت_سپهری
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 564×564]
مشاهده مطلب در کانال
از قرار معلوم رئیس جمهور بعد از این همه سال حرفِ فیک بی‌عمل، بنا دارد از این به بعد اول عمل کند بعد حرف بزند. زشت است جمهور، خانه‌نشین باشد و رئیس جمهور، یک پایش در پاستور و یک پایش در بیمارستان‌ها و شهرهای پرآسیب! چه معنی دارد این کارها؟! مثل این است که رئیس جمهور مردم را به ساده‌زیستی و قناعت دعوت کند و خودش زندگی مرفه و شاهانه داشته باشد! مدیونید اگر فکر کنید زبانم لال رئیس جمهور ترسیده و  این روزها بیشتر به فکر سلامتی خودش است تا سلامتی ج
داشتم وبم رو مرور میکردم که رسیدم به این پست...
امسال هم آب و جاروب کردم و در رو باز گذاشتم که باد خنک فرصت کنه توی خونه چرخ بزنه...
پارسال تازه با استغفار خو گرفته بودم و یادمه حال خیلی خوشی داشتم...واقعا هم پارسال ماه رمضون محشری بود...امیدوارم امسال هم برای آخرین بار مناجات شعبانیه رو بخونم و با تموم دلبرانه هاش خداحافظی کنم و آماده بشم برای دلبرانه های دعای افتتاح...
آماده بشم برای زندگی شاهانه به مدت یکماه،ماهی که اگه بخوابم هم خوابم میشه عبا
چطور میتونین برای حداکثر دوماه با هم باشین،یجوری باشین که انگار هیچوقت قبلا اینقدر عاشق کسی نبودین و بعدهم هیچوقت نمیشه دوباره اینطور عاشق کسی بشین ، با هم رابطه جنسی داشته باشین ، همدیگه رو به همه دوست‌هاتون معرفی کنین ،بعد همه چیزو ول کنین و برین ؟ من از این کثافتی که از عشق ساختین حالم بهم میخوره . من تو مغزم نمیره چطور آدم‌هارو هم از حافظتون به راحتی پاک میکنین مثه عکسهای توی اکانت اینستاگرامتون . چرا دیگه هیچی برامون ابهت و جذبه نداره
ساعت 8صبح جمعه:
خیره شده‌ام به کوله پشتی.از شش صبح تا همین الان ده بار محتویاتش را چک کردم.مایحتاج چهار روزم برای سفری که پیشِ رو دارم.با رفیقم،عرفان تصمیم گرفتیم که در این دو هفته تعطیلی بین دو ترم،یک تور چهار روزه به کیش داشته باشیم.یک آژانس مسافرتی پیدا کردیم.دو تا بلیط خریدیم.با صورت های خندان بیرون آمدیم.سوار ماشین شدیم.در مسیر از این حرف می‌زدیم که قرار است در این چهار روز بیخیال همه چیز و همه کس شویم و فقط عشق و حال کنیم.مثل ریگ پول خرج
 سرداردل ها
 دیکر از کدامین شادی مدرسه بنویسم میگر شادی مانده دیگر !!
 از بچه های بنویسم  که تا اسم  زیبا پر ابهت سرداد سلیمانی میاد اشک  خود به خود جاری میشود بچه ها امید شان را از دست دادن اخر تو حافظ یار یاور دل ها بود ای سردار دل میدانی  یک ملت سهل است تمام دنیا.  داغ دار شدن ای کاش میبودی میدیدی بچه.ها این بچه های که ابندسازان کشور هستن  راه تورو ادامه خواهد داد ای سر دار دل  این ملت تا قطره قطره خون انتقام  خواهد کرفتن
 ای سردا   بچه ها با
همیشه که نباید با کیمیاگر و شازده کوچولو به سال‌های نوجوانی‌ات برگردی. حتی هیچ نسخه‌ای هم برای اینکه مجبوری مدام چارتار و شجریان گوش بدهی وجود ندارد. گاهی خیلی اتفاقی بین تدتاک‌های آفر یو.تیو.ب یک "بگو منو کم داری بگو" تو را تا روزهایی که هنوز دانش‌آموز ریاضی‌فیزیک بودن ابهت داشت و می‌توانستید گرد هم جمع شوید و بخوانید "نمره بیست کلاسو نمی‌خوام" عقب می‌کشاند و یهو به خودت می‌آیی و می‌بینی حتی دلت برای خانم یوسف‌پوری که سر کلاس هندسه‌
آبروی ایران، افتخار ایران، امید ایران، دلگرمی ایران، همانی که نامش مو به تن بیگانگان سیخ می کرد، همانی که برای سرش جایزه ها گذاشتند، همانی که مهربان بود و رحمدل اما در کنارش با ابهت و ترسناک، همانی که غرشش چونان شیران بود، همان بچه شیعه شیر پاک خورده، همان مرد میدان، همانی که دل مان به بودنش قرص بود، همانی که تا شب قبل بود، همانی که دیگر نیست، آه ... آه ... آه ... سردار جان! چه زود ما را تنها گذاشتی! چه زود پشت مان را خم کردی! با جای خالی شما چه کنیم
مواد لازم:
مرغ: ۸ تکه
برنج: ۵ پیمانه
پیاز: یک عدد
کشمش پلویی: ۱۵۰ گرم
زرشک: ۲۰۰ گرم
خلال بادام: ۱۰۰ گرم
خلال پسته: ۱۰۰ گرم
خلال نارنج: نصف پیمانه
هویج: یک عدد
شکر: ۳ قاشق غذاخوری
دارچین: یک قاشق چای‌خوری
پودر هل: یک قاشق چای‌خوری
گلاب: نصف قاشق چای‌خوری
زعفران دم کرده: یک قاشق سوپ‌خوری
نمک، فلفل و زردچوبه به میزان لازم
کره به میزان لازم
آبلیمو به میزان لازم
پودر سیر به میزان لازم
رب گوجه‌فرنگی به میزان لازم

ادامه مطلب
زنگ ورزش راهنمایی که فوتبال بازی می کردیم، دفاع راست وایمیستادم و از همون زمین خودمون سانتر میکردم واسه فرواردها، اون ها هم با سر گلش می کردن. قدرت شوت زنی بالایی داشتم. گزارشگری این جواد خیابانی در حد همون بازی های زنگ ورزش بچه مدرسه ای هاست نه لیگ قهرمانان اروپا.
آخرین باری که فوتبال کردم رو یادم نیست.
یکی از بچه های شرکت می گفت چرا سیگار نمی کشی؟ گفتم چون از بابام می ترسم. واقعا می ترسم یه روزی بابام ازم عصبانی بشه. ناراحتی مادر رو میشه با ع
خداوندا، دلی دریا به من ده
در او عشقی نهنگ‌آسا به من ده
حریفان را بس آمد قطره‌ای چند
بگردان جام و، آن دریا به من ده
نگارا، نقشِ دیگر باید آرا ست
یکی آن کلکِ نقش‌آرا به من ده
زِ مجنونانِ دشتِ آشنایی،
من ام امروز، آن لیلا به من ده
به چشمِ آهوانِ دشتِ غُربت،
که سوزِ سینه‌یِ نی‌ها به من ده
تن‌آسایان بلای‌اش برنتابند
بلی من گفتم، آن بالا به من ده
چو با دریادلان اُفتی، قَدَح چیست؟
به جامِ آسمان دریا به من ده
گدایان همّتِ شاهانه دارند
تو
یکدفعه دلم می گیرد و درد عمیقِ زخمی را بر عمقِ جانم احساس می کنم. حسِ ناخوشایندی فراتر از فراموشی و نسیان به دلم راه می یابد. با خودم فکر می کنم مثلا توی روزنامه بنویسند؛ مدیرعاملِ جوانِ شرکتی عاشقِ یک تکه استخوان شده. ماجرا این است که آن دخترک خندیده بود و شانه های لاغرش زیر مانتوی حریرش تکان خورده بود. همان لحظه مدیر عاملِ جوان عاشقش شد. همان لحظه که شانه های لاغرش تکان می خورد و می خندید. او عاشق دو تکه استخوانِ اسکاپولا شده است. دو تکه استخو
یکدفعه دلم می گیرد و درد عمیقِ زخمی را بر عمقِ جانم احساس می کنم.
حسِ ناخوشایندی فراتر از فراموشی و نسیان به دلم راه می یابد.
با خودم فکر می کنم مثلا توی روزنامه بنویسند؛ مدیرعاملِ جوانِ شرکتی
عاشقِ یک تکه استخوان شده. ماجرا این است که آن دخترک خندیده بود و
شانه های لاغرش زیر مانتوی حریرش تکان خورده بود.
همان لحظه مدیر عاملِ جوان عاشقش شد. همان لحظه که شانه های لاغرش تکان می خورد
و می خندید. او عاشق دو تکه استخوانِ اسکاپولا شده است.
دو تکه استخو
 پیش از پیروزی انقلاب مشروطه در ایران، مجازات مجرمان از سبک و سیاق خاصی پیروی نمی‌کرد. البته اصل مجازات در بسیاری از موارد معلوم و مشخص بود؛ مثلاً قاتل را اعدام و زانی را شلاق می‌زدند؛ اما نکته حایز اهمیت، ابتکاراتی بود که شاهان و حاکمان قاجار، برای اجرای احکام به خرج می‌دادند. الگوی اجرای حکم مجرمان، معمولاً ارتباط زیادی با نگاه شخصی شاه یا حاکم به مجرم و نحوه ارتکاب جرم داشت. این نگاه شخصی هم، معمولاً با پادرمیانی اطرافیان و درباریان ش
در ستایش حضرت موسی بن جعفر(ع)ای مرد خدا،شمیم باران داریدر ملک وجود خود گلستان داریکوچه شود از یمن عبورت خوشبوهمراه خودت فصل بهاران داریدو و بر تو پرنده ها می چرخندمانند همیشه ای سخی نان داریپیداست تو را به چهره نور ملکوتدر سینه خود کتاب قرآن داریگویند به تو حضرت موسی الکاظمچون خشم فرو خوری و پنهان داریدارند به تو توسل اصحاب خردو اندر حرمت همیشه مهمان داریخرگاه تو باشد ای شهنشه،دلهافرزند و نوه به خاک ایران داریبا ظلم و ستم ستیز کردی همه عمر
ساعت یک و پنجاه دقیقه‌ی بامداد است که یکدفعه، بی دلیل و بی آنکه بفهمم، ذهنم از جزوه‌ی ARDS پرت میشود سمت خانم تیموری، معلم ریاضی سال پیش‌دانشگاهی‌مان، که آن اوایل از ترس و ابهت‌اش نفس همه بند می‌آمد. اما کم‌کم فهمیدیم قلبی از طلا دارد پشت ظاهر مردانه‌اش. خانم تیموری یک اخلاق جالب داشت. درصدهای آزمون‌مان که می‌آمد، دانه‌دانه بچه‌ها را بلند می‌کرد و برای هر کدام‌مان اصطلاحا کامنتی می‌گذاشت. به آن‌هایی که صفر درصد زده بودند با خنده می
خواص درمانی ژل رویال
به ژل رویال (royal jelly) شاه انگبین، شیر زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه هم می گویند. عسل مهمترین محصول زنبور عسل است که توسط زنبورهای کارگر تولید می شود.اما فعالیت زنبورهای کارگر منحصر به تولید عسل نبوده و محصولاتی همچون ژل رویال، بره موم، گرده گل و موم را نیز تولید می کنند. این ماده بسیار مغذی و نیرو بخش است.ادامه مطلب خواص ژل رویال ادامه مطلب...
امروزو تازه میخوام شروع کنم. رفتم حموم الانم روی زخمای پام بازه روش کرمه منم باید فقط بخوابم به جایی نماله :/ ولی شکممو بستم گفتم نمیتونم اینجوری کار کنم که. حالا تازه میخوام شروع کنم امروز احتمالا بیشتر کتاب میخونم اما کارای دیگه مثل دیدن چند تا عکاس رو هم انجام میدم. کاش کتابای بیشتری اینجا داشتم دلمم برای رشت و خونمون تنگ شده. برای مستقل بودن برای انجام دادن همه ی کارا توسط خودم هرچند که اینجا فعلا به خصوص، دارم شاهانه زندگی میکنم! اینقدر
به لطف خدا امروز تصمیم گرفتم که تعدادی واژه ی انگلیسی را به ترتیب حروف الفبا هر روز به تعداد اندک 10 یا 15 تا انتشار دهم تا هم تمرین برای خود باشد و برای ببینندگان وبلاگ .
هر روز این کلمات را تکرار کنید تا بعد از یک مدت طولانی دامنه ی لغت شما افزایش پیدا کند که البته مهم ترین فاکتور در یادگیری یک زبان خارجی می باشد و بدانید برای یادگیری یک علم هیچ راه شاهانه ای نیست و قطره قطره ی عرق شما که برای یادگیری ریخته مشود همان یادگیری شماست .

من را در صفحا
کاخ امارات لاکچری ترین هتل دنیا

کاخ امارات، لاکچری ترین هتل جهان، یکی از بهترین گزینه‌های کسانی است که دوست دارند اقامتی مجلل و شاهانه را در ابوظبی تجربه کنند.
ابوظبی برای بازدیدکنندگانی که برای اقامت به پایتخت آمده‌اند، کمبود هتل و جاذبه ندارد. هر چند «هتل کاخ امارات» (Emirates Palace Hotel) گوهر ارزشمند تاج امارات به شمار رفته و جذابیت مختص به خود را دارد. این اقامتگاه، سومین هتل گران قیمت جهان از نظر هزینه ساخت بوده و بیش از ۳ بیلیون دلار هزینه

بعضی از کاراکترها فقط برای یک زمان خاص ساخته شدن بعد از یک دوره ابهت و کارایی خودشون رو از دست میدن فیلم های اکشن با جلوهای ویژه بزرگ و ناب استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیاهزینه سرم سام اور و به کارگیری بازیگران حرفه ای و جذاب به همراه ایرادتی مثلکهولت ستاره فیلم عدم وجود داستان در خور توجه و مرتبط با روند داستان قهرمان فیلمباعث میشه جذابیت و ابهت فیلم کاراکتر خدشه دار بشه و افسوس از بین بردنخاطرات قدیمی رو بوجود بیاره چرا نسخه قدیم
اخیرا یک کلیپ بطور گسترده در فضای مجازی منتشر شده است که در سلاید یا پلان اول آن توصیه شده است که این کلیپ بسیار مهم را تا آخر به دقت ببینید. در این کلیپ ادعا شده است که رژیم شاه به دلیل این که شاه اعلام کرده بود که قرداد با کنسرسیوم نفتی را تمدید نخواهد کرد و به دلیل این که قیمت جهانی نفت را بالا برد مورد خصومت دول غربی قرار گرفت و رژیم او را که تنها به فکر منافع ملی ایرانیان بود سرنگون کردند. در مورد این کلیپ لازم دیدم نکاتی را قلمی کنم .
1- نکته
3شب در کربلا اسکان داشتیم و هر شب، جایی. تا می آمدیم آدرس محل را یاد بگیریم، جایمان عوض میشد.
مسیر برگشت از حرم به اسکان را گم کرده بودیم. 3 ساعت دور خودمان میچرخیدم. تا وقتی موکبهای خوشمزه بودند و دهانمان مشغول، متوجه دوری و اشتباهیِ مسیر نشدیم. درد خفته ی پاهایمان که بیدار شد، به خود آمده؛ دیدیم رسما گم شده ایم.
کلافه و عصبی روی صندلی نشسته بودیم. قُل جان رفت از کارگر های ایرانیِ یک ساختمان نیمه کاره سئوال کرد که فلان مجتمع کجا می افتد. آنها هم
از سمت زینبیه که به علی آباد ملاعلی برسیم یک میدان در حال ساخت است که بسیار به جا ساخته شده اولا  ایمنی اهالی روستا را بالا میبره  ثانیا باعث زیبایی و ابهت روستا میشه و موجودیت روستا را نمایان تر می کنه .از طراحان این میدان تشکر می کنیم .
کارگردان: Santosh Sivan
ستارگان: Shah Rukh Khan Kareena Kapoor Danny Denzongpa Rahul Dev
هندوستان
بودجه ساخت: 0 میلیون دلار
فروش (جهانی):19 میلیون دلار

شاهزاده «آشوکا» ( شاهرخ خان ) که جانشین پادشاهی پدرش است، به خواسته ی مادرش تصمیم می گیرد مدتی زندگی شاهانه را رها کرده و در دنیای وحشی زندگی کند. در این ماجرا او عاشق دختری ( کارینا کاپور ) می شود که...
ادامه مطلب
هندوستان

شاهزاده «آشوکا» ( شاهرخ خان ) که جانشین پادشاهی پدرش است، به خواسته ی مادرش تصمیم می گیرد مدتی زندگی شاهانه را رها کرده و در دنیای وحشی زندگی کند. در این ماجرا او عاشق دختری ( کارینا کاپور ) می شود که...
ادامه مطلب

بعضی از کاراکترها فقط برای یک زمان خاص ساخته شدن بعد از یک دوره ابهت و کارایی خودشون رو از دست میدن فیلم های اکشن با جلوهای ویژه بزرگ و ناب استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیاهزینه سرم سام اور و به کارگیری بازیگران حرفه ای و جذاب به همراه ایرادتی مثلکهولت ستاره فیلم عدم وجود داستان در خور توجه و مرتبط با روند داستان قهرمان فیلمباعث میشه جذابیت و ابهت فیلم کاراکتر خدشه دار بشه و افسوس از بین بردنخاطرات قدیمی رو بوجود بیاره چرا نسخه قدیم خ
هندوستان

ادامه مطلب

...عَنِ الْهَیْثَمِ بْنِ وَاقِدٍ قَالَ سَمِعْتُ أَبَا عَبْدِ اللَّهِ ع یَقُولُ:
«مَنْ‏ خَافَ‏ اللَّهَ‏ أَخَافَ‏ اللَّهُ‏ مِنْهُ کُلَّ شَیْ‏ءٍوَ مَنْ لَمْ یَخَفِ اللَّهَ أَخَافَهُ اللَّهُ مِنْ کُلِّ شَیْ‏ءٍ.»
 الکافی، ج‏۲، ص۶۸

از امام صادق (علیه‌السلام) نقل شده است:
«هرکه از خدا بترسد، خداوند همه‌چیز را از او می‌ترساند
و هرکه از خدا نترسد، خداوند او را از همه‌چیز می‌ترساند.»

نام دلنوشته: آتش عشق
نویسنده: رضوانه فروزان مهر

آنقدر زیبا بود که دلم نمی آمد تنش را برنجانم. .. طبیعتم را کنار گذاشتم ... دندان هایم را از ته کشیدم و هوسم را تنها در بوسیدنش خلاصه کردم .... روزها گذشت و من هر لحظه عاشق تر شدم ... اون بی همتا بود ..... شاخ هایش ابهت داشت ... عضله های تنش قدرت را در بر داشت و راه رفتنش ... حس امنیت را القا میکرد. .. روزها به سالها تبدیل شدند ...و من ... اکنون گرگ بی جانی شده بودم ... که حتی قدرت راه رفتن هم نداشت ... طرد شدن حقم ب
این نقاشی را #ژاک_لویی_داوید ِ ۳۸ ساله پائیز ۱۷۸۶ در فرانسه ای که شب های چراغانش شهره ی عام و خاص است کشیده. #سقراط باید جام شوکران بنوشد چون که اتهاماتی از قبیل عدم پرستش خدایان شهر، ترویج بدعت های مذهبی و فاسد کردن مردان جوان آتنی را به او نسبت داده اند. یارانش ناراحت اند و هرکدام به نحوی غم خود را بروز می دهند..این نقاشی را زیباترین تصویر از مرگ سقراط نامیده اند. افلاطونِ ۲۹ ساله در این نقاشی پیر ترسیم شده، هم او که پای تخته نشسته است. زندان با
سلام امشب رفتم بیرون تو ماشین داشتم فکر میکردم که قبلا یه پیرمردایی بودن که اهل خدا بودن و ابهت داشتن و هرکی میدیدشون تو خیابون یاد خدا میافتاد مخصوصا هر چه به مکان حرم و مساجد یا زمان محرم و رمضان نزدیکتر میشویم به خودم اولش گفتم اینارو خوار و ذلیل کردن و سیاست طوری شد که مهم نباشن و حساب ازشون نبرن و باهاشون جنگیدن و نابودشون کردن بعد گفتم نه اونا خودشون اهل ذکر خدا بودن و خدا بهشون آبرو داد تا اینکه یاد این جمله از دعای صحیفه سجادیه از اما
موسیقی خبری از جهان برتر است تا دل تبعیدیان عالم خاک را خوش کند
و آن خبر جز این نیست که شما را بیهوده نیافریده اند
و پایان کار شما مرگ و نیستی نخواهد بود بلکه زود باشد که
از قفس تن رها شوید و به جانب پروردگار خویش بازآیید.
شاعران و حکیمان مغرب نیز مکرر اشاره کرده اند که
موسیقی ما را تا مرز ابدیت پیش می برد و اجازه می دهد که
از پنجرۀ موسیقی نگاهی به جهان جاوید بیندازیم.
مولانا نیز سرّ لذّت موسیقی را
در همین مشاهدۀ باغ همیشه سر سبز عشق از دریچه موس
امروز دوشنبس ساعت 12:50 بامداداحساسی از درون قلبم فریاد میزنه و برای اولین بار میگه من از این وطن متنفرم. از مردم ریاکاراش متنفرم، از مردم نادونش بیذارم، من از خودم گه فکر میکنم چیزی بلدم بدم میاد. من هیچی بلد نیستم.
برای اولین بار دارم از خودم میپرسم چرا تو ایران به دنیا اومدم. چرا ما نباید آرامش داشته باشیم. چرا نباید امنیت داشته باشیم. نا امیدم از خودم اون تو بامداد چهارم عید.
تا حالا در این حد ناامید نبودم.ولی ساکت نمیشینم یه جا کنج خونه، یا ن

عکسی که می تواند درس باشد

به اعتماد به نفس و استیل راه رفتن این داوران پیشکسوت  فوتبال بروجرد نگاه کنیدطزیقه حرکت، فاصله با همدیگر، سر و سینه های جلو، لباس ها منظم، طریقه گرفتن توپ در دست و ..... همه اینها می تواند برای داوران جوان فوتبال درس باشدوقتی تیم داوری با ابهت باشد، هیچ بازیکنی به خودش جرات نزدیک شدن به اینگونه داوران را نمی دهدبه آرم فیفا بر لباس استاد عبدالله باعزم تنها داور بین المللی تاریخ فوتبال لرستان توجه کنید، امیدواریم
ماجرای یک عکس خاص از سلام نظامی سردار

شنیده‌ها را دیده؛ از نزدیک‌ترین زاویه. میان او و ابهت و شجاعت سردار دل‌ها، فقط یک لنز دوربین فاصله بوده. و حالا هرچه انبوه عکس‌هایش از حاج قاسم را مرور می‌کند، در هیچ‌کدامشان نشانه‌ای نمی‌بیند از نزدیکی لحظه فراق. مات و مبهوت آرشیو پر و پیمانش را زیر و رو می‌کند و باز به آخرین عکس که می‌رسد، می‌گوید: مگر می‌شود حاج قاسم شهید شده‌باشد؟!
به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از فارس، شنیده ها را دید
سلام
این سوال رو در درجه اول خانم ها بهش پاسخ بدن، البته اگه آقایون هم خواستن پاسخ بدن طوری نیست اما ترجیح بر اینه خانم ها پاسخ بدن.
آیا این مطلب حقیقت داره که خانم ها از شوهری که دیگه خیلی زن ذلیل باشه و کلاً مطیع امرشون باشه و بله و چشم از دهنش نیفته بدشون میاد؟، و دوست دارن هر از گاهی نه هم بشنون، شوهرشون هر از گاهی بهشون تحکم هم بکنه، امر و نهی هم بکنه، هر از گاهی حتی شوهرشون بهشون یه تشری هم بزنه، هر از گاهی یه دادی هم سرشون بزنه و خلاصه اقتد
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سپاه ایران ضربه‌ی متقابلی علی العجاله زد و پایگاه آمریکائی را با موشکهای خود درهم کوبید و ابهت و آبروی آن دولت ظالم و متکبّر را لگد مال کرد و تنبیه اصلی او اخراج از منطقه است.» 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR 
معروف است وقتی امیرکبیر به صدارت اعظمی دربار انتخاب شد اولین دستورش این بود که سفیر انگلیس حق ندارد بی اجازه و بدون هماهنگی، هر وفت که دلش خواست نزد شاه و وزیر برود و ...
این قانون بر سفیر انگلستان گران آمد و توطئه ها بر ضد امیرکبیر از همان جا آغاز شد.
جدایی افغانستان از ایران و نیز تفکیک بخش های دیگری از کشور پهناور ایران با خدعه انگلیسی ها صورت گرفت.
انگلیسی که برای ما شاه تعیین می کرد و دربار را دست می گرفت و منابع را به یغما می برد حالا در پیش
امام باقر(علیه السلام):خداوندعزوجل سه خصلت به مؤمن بخشیده است:عزت دردنیاودین, رستگاری در آخرت و ابهت دردلهای جهانیان.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):مؤمن نزدخدا گرامی تر ازفرشتگان مقرب اوست.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):برتوبادبه فراگیری علم. هماناکه علم دوست مؤمن است وبردباری وزیراو و عقل راهنمایش وعمل سرپرست او و رفق ومداراپدراو وملایمت بادیگران برادر او و صبرسپاهیان او است.
امام صادق(علیه السلام):مؤمن ازآن جهت مؤمن نامیده شده است که ازع
گل نبشته‌های فراوانی از زمان پادشاهی داریوش اول در دست است که به ذبح انواع چهارپایان و پرندگان اشاره می‌کند. سفره‌ی شاهانه با آداب و دقت خاصی آماده می‌شد. چهارپایان و پرندگان را مدتها پیش از رسیدن زمان سر بریدنشان پروار می‌کردند. چنانچه در لوحه PF 710 آمده است پنج ماه پیش از سفر شاه دستور پروار کردن هفت گاو صادر شده است[1].

[1]- کخ، هاید ماری، 1376، از زبان داریوش، ترجمه پرویز رجبی، ص 59.
من ازون آدمایی ام ک همه چیزو با پدر و مادرم هماهنگ میکنم.شاید فک کنید از مدل بچه های وابسته ام ک بدون مادرش  نمیتونه آب بخوره، نه اصلن، برعکس روش بابام برا تربیت ما این بوده که: خودت برو جلو یاد بگیر. این شده ک علی رغم ترسو بودن ذاتیم به اندازه ی هم سن و سالام مستقل هستم.
داشتم میگفتم من همه چیزو از کوچیک یا بزرگ یا ب مادرم میکم یا به پدرم یا ب میم و چیز پنهونی ندارم. آدمی ام ک حتی اگر دروغ گوی قهاری باشم به پدر و مادرم نمیتونم دروغ بگم اما الان ک ر
گوشی های هوشمند همه چیز را  بسیار ساده کرده اند و به قولی به بازی گرفته اند. روزگاری بود که مردم برای گرفتن یک عکس دسته جمعی چقدر منتظر می ماندند، که یک نفر دوربین دار بیاید و با کلی منت گذاشتن عکسی نه چندان با کیفیت از آنها بگیرد ...
از زمانی که سرو کله گوشی های هوشمند و دوربین های با کیفیت شان پیدا شد، عکاس ها آن وجهه پر ابهت شان را از دست دادند. حالا دست هر بچه ای دوربینی چندین مگاپیکسلی است، که بسیار هم با کیفیت اند.
روزانه میلیون ها تصویر در ش
بسم الله القاصم الجبارین 

آیا ما برای قوی شدن تنها نیازمند تجهیزات نظامی در جنگ سخت هستیم؟ آیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار، زدن عین الاسدها کفایت میکند؟چطور می توان ادعا کرد قوی شدن و بیرون راندن آمریکا از منطقه می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند! در صورتی که افتخار برخی دولتمردان ایرانی، در توییت بازی با دولتهای مستکبر و آمریکاست و ابهت خود را در سینه سپهر کردن برای حفظ موقعیت نرم افزارهای صهیونیستی آمریکایی در خاک جمهوری اسلا
وقتی دو تا کشور فارسی‌زبان با هم نامه‌نگاری می‌کنن:

مهر برجسته‌ای که رو این نامه خورده تو گاوصندوق نگهداری میشه، پاکتی که این نامه رو توش گذاشتن از یه پوشه بزرگتره! بعد ببینید من چیکار کردم. رفتم خودم پاکت رو باز کردم، از روش یکی واسه سفارت و دو تا واسه خودم!! کپی گرفتم و بعد یه لا ورقه رو بردم تحویل مقصد دادم!!! مسئوله شوکه شده بود! می‌گفت "کیییی اینو باز کرده؟؟؟ تو چطوری نامه به این ابهت رو خودت باز کردی؟" به‌جای من اون دست و پاشو گم کرده بو
تا الان که این مطلب رو می نویسم
دانلود قسمت 7 پایتخت 6 در شب دی ال
برای دانلود به سایت شب دی ال مراجعه کنید
بهتر است کمی در مورد داستان این مجموعه ی تلوزیونی بدانیم و بفهمیم که چطور شده است
6 قسمت از پایتخت سپری شده و الان برای دانلود قسمت 7 هفتم پایتخت 6 شش از شما میخوام اپیزود ها رو مرتب پیگیری کنید.
راستش بازی نقی معمولی در نوع خودش بی نظیره لهجه ی شمالی پایتخت 6 این سریال رو واقعا جذاب کرده.
یعنی جذابیت سریال به خاطر همین لهجه ی مازندرانی چندین
دقیقا تا همین پنج دقیقه ی پیش ، پر از جمله و کلمه بودم . نمیدانستم حتی کدامشان را بنویسم . وقتی پرتقالم را پوست میگرفتم با خودم گفتم این پست آنقدر طولانی میشود که کسی حوصله ی خواندنش را ندارد ! اما حالا تقریبا بدون هیچ فکر و زمینه ای دارم تایپ میکنم . 
دیشب ، با عموها و عمه جان پایین خانه ی مادرجان بودیم ... سال را باهم تحویل کردیم :) لبخند روی لب همه مان بود . فکر میکردم انگیزه ای برای سال جدید ندارم اما دیشب خوشحال تر از هر وقتی بودم . 
حتی وقتی عمو
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سپاه ایران ضربه‌ی متقابلی علی العجاله زد و پایگاه آمریکائی را با موشکهای خود درهم کوبید و ابهت و آبروی آن دولت ظالم و متکبّر را لگد مال کرد و تنبیه اصلی او اخراج از منطقه است.» 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR 
همه افرادی که در خانه خودشان مشغول زندگی هستند، ترجیح می دهند در یک خانه ایده آل و زیبا زندگی کنند که طراحی داخلی بی نظیر و چشم نوازی داشته باشند! قطعا شما هم مانند دیگر افراد جامعه دوست دارید که لوازم منزل شما، مدل مبلمانتان و … به بهترین شکل باشد تا از دیدن آن‌ها لذت ببرید. ما امروز تصمیم گرفتیم که  محبوب ترین سبک های طراحی داخلی منزل در مشهد را مورد بررسی قرار دهیم تا شما بتوانید، طرح دلخواه خود را در این زمینه انتخاب کنید.
قبل از این که ب
آمریکا خیلی از ایران و قدرت نظامی ایران میترسه، تا حدی که ترامپ به همه ی آمریکایی هایی که تو عراق بودن دستور داده که زودتر عراقو خالی کنن.
نارضایتی ها و اعتراضات داخلی  یه ماه پیش در ایران، ترامپ رو متقاعد کرد که حتما با کشتن حاج قاسم، مردم ایران به ترامپ ملحق میشن و همه چی به خیر و خوشی تموم میشه،،
الانم از صحبتهای ترامپ، عجب غلطی کردمو میشه فهمید
جالبیه قضیه اینجاست که وقتی مردم ایران میگن از آمریکا انتقام میگیریم، دست و دل کل قاره ی آمریکا
آمریکا خیلی از ایران و قدرت نظامی ایران میترسه، تا حدی که ترامپ به همه ی آمریکایی هایی که تو عراق بودن دستور داده که زودتر عراقو خالی کنن.
نارضایتی ها و اعتراضات داخلی  یه ماه پیش در ایران، ترامپ رو اینگونه ترغیب کرد که حتما با کشتن حاج قاسم، مردم ایران به ترامپ ملحق میشن و همه چی به خیر و خوشی تموم میشه،،
الانم از صحبتهای ترامپ، عجب غلطی کردمو میشه فهمید
جالبیه قضیه اینجاست که وقتی مردم ایران میگن از آمریکا انتقام میگیریم، دست و دل کل قاره ی
*کیست که او را نشناسد!* 
همه  دوستش دارند و مشتاق دیدارشبا عصای موسوی و ابهت عمری گل سرسبد مجالس و محافل است. با ورودش نعره های الله اکبر فضای وجود را معطر می کند. خودش می گوید: پیر شده ام اما سخنانش همان حال و هوای جوانی اش را  دارد. مخالفان را تکفیر نمی کند، انتقاد نمی کند، سرزنش نمی کند،بلکه نصیحت می کند و از مشکلات روزمره مردم می گوید، و با دعاهای مخلصانه اش هق هق مجلس را بلند می کند. محبتش فراتر از حد و مرز است، و در دل هر انسان دوستی جا گرف
بسم الله القاصم الجبارین 

آیا ما برای قوی شدن تنها نیازمند تجهیزات نظامی در جنگ سخت هستیم؟ آیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار، زدن عین الاسدها کفایت میکند؟چطور می توان ادعا کرد قوی شدن و بیرون راندن آمریکا از منطقه می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند! در صورتی که افتخار برخی دولتمردان ایرانی، در توییت بازی با دولتهای مستکبر و آمریکاست و ابهت خود را در سینه سپهر کردن برای حفظ موقعیت نرم افزارهای صهیونیستی آمریکایی در خاک جمهوری اسلا
وقتایی که اقدس خونمونه خواب درست وحسابی ندارم.
مدام حرف میزنه و پاروی خط قرمزم که خوابه میزاره! نه تنها پامیزاره بلکه سه ثانیه یکبار هم مثل نوار ضبط شده میگه
- خوابیدی؟؟ گوش بده جان من!
بادستکش وماسک کنارم خوابیده وبهش میگم مگه مجبوری ؟ برو یجای دیگه بخواب!
میگه: میخوام روزای آخر عمرت کنارت باشم!!
راضی ام از لگدی که بعد این حرفش نثارش کردم:)
میگه: میدونستی من بمیرم ازنظر حقوقی تویکی ازوارثامی چون مجردم؟؟
میگم: بابات که زنده اس شکرخدا انقدرم بچه
در خواستی از مینا خانم
سال انتشار »2001
ژانر » اکشن زندگینامه درام تاریخی عاشقانه جنگی
محصول »هندوستان
زبان »هندی
زمان »2 ساعت و 56 دقیقه
امتیاز »6.5 از ۱۰
کارگردان » Santosh Sivan
نویسنده » Saket Chaudhary Santosh Sivan
بازیگران » Shah Rukh Khan Kareena Kapoor Danny Denzongpa Rahul Dev
شاهزاده «آشوکا» ( شاهرخ خان ) که جانشین پادشاهی پدرش است، به خواسته ی مادرش تصمیم می گیرد مدتی زندگی شاهانه را رها کرده و در دنیای وحشی زندگی کند. در این ماجرا او عاشق دختری ( کارینا کاپور ) می شود که
ادامه مط
بسم الله القاصم الجبارین 
آیا ما برای قوی شدن تنها نیازمند تجهیزات نظامی در جنگ سخت هستیم؟ آیا برای انتقام از آمریکای جنایتکار، زدن عین الاسدها کفایت میکند؟چطور می توان ادعا کرد قوی شدن و بیرون راندن آمریکا از منطقه می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند! در صورتی که افتخار برخی دولتمردان ایرانی، در توییت بازی با دولتهای مستکبر و آمریکاست و ابهت خود را در سینه سپهر کردن برای حفظ موقعیت نرم افزارهای صهیونیستی آمریکایی در خاک جمهوری اسلامی
هر زمان اسم جنگ تحمیلی به میان می آید، یاد مقاومت ها و شجاعت های رزمندگان اسلام می افتیم که فتح الفتوح آنها عملیات آزادسازی خرمشهر عزیز بود. نتیجه غرور انگیزی که ابهت رزمی و توان طراحی و عملیاتی ایران را به رخ کارشناسان جنگی جهان کشید. فتحی که حضرت امام خمینی (ره) درباره اش کلام تاریخی ایراد فرمودند: «خرمشهر را خدا آزاد کرد».
مقاومت و ایستادگی
هدف راهبردی ترسیم شده، برای حمله ارتش رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی، اشغال یک روزه خرمشهر و سه روزه
دانلود سریال برزیلی پادشاه سلامت باد با دوبله فارسی
دانلود سریال پادشاه سلامت باد Deus Salve o Rei با لینک مستقیم
تا قسمت ۰۴ با دوبله فارسی اضافه شد

اطلاعات کامل : Wikipedia | IMDb | نام سریال: پادشاه سلامت باد Deus Salve o Rei فرمت : Mkv و MP4 حجم : ۴۵۰ – ۸۰ مگابایت محصول : برزیل امتیاز : ؟ سال ساخت : ۲۰۱۸ زبان اصلی : برزیل ( دوبله فاسی ) تعداد قسمت دوبله : نامشخص ( ۴۵ دقیقه ای ) ژانر : تاریخی, درام, عاشقانه کارگردان : Daniel Adjafre نویسنده: Sérgio Marques -Angélica Lopes تهیه کننده: Fabrício Mamber

تا به حال برای دلت مادری کرده ای ؟
در آغوشش بگیری و دست نوازشی به سر و رویش بکشی  ؛ بگویی : جان دلم ، بی تاب نشو این قدر ،  روزهای بی حوصلگی ات تمام می شود .پدری چه ؟ پدری کرده ای ؟غیرتی شوی از این همه بی تابی اش ! صدایت را خش دار کنی و بلندتر ، جوری که از ابهت صدایت بترسد سرش فریاد بزنی :که ای دل بی مروت ، بس است به خودت رحم نداری ، به من پدر رحم کن رها کن آن بی مذهبی را که تو را به این روز انداخته !باید برای دلتان پدری و مادری کنید .هوایش را داشته باش

همه چیز از فایده افتاده است انگار... نه از سکوت و نه از تکلّم آبی گرم نمی‌شود... می‌توانم برای سالها با خودم عهد ببندم که صم بکم باشم ولی آخرش چه؟ باید چه کرد؟ می‌خواهم بنویسم چیزی را که نمی‌دانم چه چیزی است و جالب اینکه می‌نویسم و نمی‌دانم چرا، فایده‌اش چیست؟ سکوت می‌کنی که چه چیز را بگویی، سکوت می‌کنی که چه چیز را نگویی، می‌خواهم فریاد بزنم امّا عارم می‌آید، دیگران چه گناهی کرده‌اند که با لحن نخراشیده‌ی گنگ من از خود بیخود شوند؟
گاندو سریال جذابی است که گوشه ای از زحمات ماموران امنیتی کشورمان در تقابل با توطئه بیگانگان را نشان می دهد. ورود نهادهای امنیتی به فعالیتهای هنری و فرهنگی در جای خود قابل ستایش است.
نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور ما سهم بسزایی در دفاع از حریم انقلاب اسلامی دارا هستند اما این عزیزان باید مراقب باشند که اعتبار و حیثیت و ابهت خودشان را خرج بازی های سیاسی و خودشیرینی برای صاحبان قدرت نسازند.
این که چند طلبه جوان را به جرم انتقاد از دولت با دستبن
راستش من به تازگی با سیستم طراحی ورد پرس آشنا شدم.  در واقع این واژه رو می شناختم ولی از ابهت کلمش ،  می ترسیدم سمتش برم ‌ و متاسفانه این باعث شد عمرم رو الکی در سیستم های بلاگ دهی به درد نخوری مثل بلاگفا و بیان و ... تلف کنم . 
شما میتونی از سایت های مختلف هاست و دامنه رایگان بگیرید و وردپرس رو روی هاست خودتون ذخیره کنید . ( البته من توصیه می کنم هاست و دامنه اختصاصی خودتون رو بخرید ) 
دوستان وبلاگ نویس عزیز: تا کی می خواید تو سیستم محدودی مثل همین
در حدی بدبختم که نه تنها سرویس اینترنتم جمعه تموم میشه و چند روز هم هست از جهان واقعی قطع مون کردن،بلکه یه بیشعوری که امیدوارم بره زیر تریلی، سیم تلفن مون رو از باکس توی کوچه کلا کشیده بیرون و با توجه به خدمات بی نظیر مخابرات،احتمالا قراره تا ماه آینده تلفن و نت قطع باشه اونم برای کسی که کارش با اینترنته.حالا از خیر تفریحات میگذریم.
اینو شنیدین که میگن مردم نیستن که دارن اموال عمومی رو تخریب میکنن؟شاید هم خودتون طرفدار این حرف هستین.من معتقد
روز روزگاری در ایام قدیم بزی بود در گله گوسفندان که حاکم بره ها بود و چون شاخ داشت در اول گله راه میرفت جلوی همه و تک و تنها میان گوسفندان گیر کرده بود صاحبش بز رو جداگانه خریده بود ولی چون حس شاخدار بودن به بز دست داده بود میگفت حتما حکمت خداست که من شاخ دارم و شاخم میزد به گوسفندان که به هر گوسفندی که شاخ میزد اون گوسفند یک ساعت گریه میکرد ولی تا بز دید که گوسفندان جمع شده اند که ضدش کودتا کنند و یک بار هم میخواستند بز را به درون رودخانه بیاند
امروز با سه تا استاد خیلی باحال کلاس داشتم اولش با یه بابابزرگ مهربون و باحال و دوست داشتنی که آدم دوست داره بغلش کنه بعدش با یک فرد جهش یافته که بهم کوبیده شده‌ی همسر امام خمینی و خود امام خمینیه! آخه جلسه پیش برگشت گفت من خمینیم بعد ما دچار اشتباه شدیم فکر کردیم میگیم که میگه من آیت الله خمینیم نگو که میگه من اهل خمین هستم خب خواهر من درست بگو بعد توی اسم و فامیلش هم اسم همسر آیت الله خمینی هست خلاصه که من بهش میگم آیت الله خمینی و همسر یعنی ا
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیمعرض به خدمت شما، در بابِ افتعالاتِ اخیر.سروش از نصف‌النهار گرینویچ پیغام می‌دهد که این شورشِ کلان، انقلاب نبود و پیش‌انقلاب هم نبود، یک عده دل‌شان غنج نرود و دندان تیز نکنند که ما هم چیزی صاحب شدیم بالاخره.عبدالکریم جان، این‌که انقلاب فقط فقط همان بود که شما کردید و دیگر رو دست‌اش نمی‌آید و پادشاهِ فصل‌ها بهمن است و چیزهای دیگر ترقه‌بازی‌ست و این‌ها که بر منکرش لعنت. این‌که میانِ نیزارِ هر آشوب گل‌آلودی، ز
 معرفی برج رویال
قبلا از شگفتی ها، زیبایی ها و امکانات پروژه ی داون تاون دبی برایتان گفتیم اینک ، می خواهیم از "برج رویال" مربوط به این پروژه صحبت کنیم که صدالبته بسی جای گفتن و شنیدن دارد چرا که کم نظیر، زیبا، مجلل و پیشرفته است. اینک با ما "برج رویال" را بیشتر ببینید و بشناسید.
مروری کوتاه بر داون تاون دبی
منطقه ی "داون تاون دبی" را می توان به مرکز مدرن و رو به آینده ی دبی تلقی کرد. مجموعه ای بی نظیر با ساختمان های سر به فلک کشیده، مجلل، مدرن، پی
بسم الله القاصم الجبارین 

سلام 
چند روز پیش توی دانشگاه صفحه گوشی دوستم رو دیدم که این وبلاگ رو باز کرده بود، جویا شدم دیدم که اگه مشکلت رو بنویسی مردم نظر میذارن و کمکت میکنن، منم یه مشکلی دارم، همیشه ی خدا فکرم رو مشغول کرده، گفتم که اینجا بگم شاید کسی تونست این ابهامم رو بر طرف کنه. 
من پسری هستم 22 ساله، مشکل من ظاهرم هستش، خودم میگم قیافه خوبی ندارم چون که هر پسری این رو تجربه کرده که یه روزی یه دختری ازش خوشش بیاد یا اینکه توی خیابون بیرون یا هر جایی بفهمه دختری به
سلام و درود بر دوستان گل و گلاب
من یه دختر 22 ساله هستم و از نظر ظاهری و خانوادگی در سطح مناسب و خوبی قرار دارم و بالطبع خواستگار هم دارم اما ... 
مشکل من اینه که من از پسرهایی که محبت کلامی میکنن، ابهت ندارن، خشونت و جذبه مردونه ندارن اصلا خوشم نمیاد و تا الان حتی یه نفر هم به دلم ننشسته، میدونم ممکنه با این حرف عده ای به من بگن مریضی یا برو پیش روانشناس یا تو مازوخیسم داری، ولی این کارها برای من درمون نمیشه. 
من فقط در صورتی جذب یه مرد میشم که تو
شهزاده‌ی ابروکمان اصل قاجاری
با این خیابان‌خواب چرکین‌ات چه‌ها داری؟
با این پریشان‌خاطر تلخ سبو در دست
کاندر ترک‌های سبویش رفته هشیاری
یا آن‌که در آغوش تنگم گیر شاهانه
یا دست بردار از سرم در خواب و بیداری
والامقام کشور قلبم اشارت کن
تا جان بی‌مقدار ریزم پای گفتاری
از من طلا می‌سازد این عشقی که بیداد است
بدرود ای جادوگری دنیای طراری
در باغ و در باران مرا سرسبز خواهی یافت-
از عشق خود، آه ای پری‌رفتار‌‌ درباری
برخیز و رویای مرا رنگ حقی
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به علل و عوامل شکل گیری نماینده امنیت اقتصادی بیان کرد: پلیس امن اقتصادی با این هدف که قبل از این که جرمی شکل گیرد وارد عمل می شود، در واقع پیش بینی و پیشگیری را سر لوحه اقدامات خود قرار داده و در صورت نیاز رفتار مقتضی صورت می گیرد. رئیس پاسبان امنیت اقتصادی ناجا داخل توضیح برنامه و اقدامات پیش روی این نماینده اظهار کرد: یکی از پروگرام هایی که برای پلیس امنیتاقتصادی حائز ابهت
در معماری قدیم و سنتی ایرانی استفاده از گنبد ها همواره مورد توجه طراحان داخلی بوده است. گنبد ها در اماکن مهم و تجاری می توانند ابهت خاص و زیبایی بی نظیری اضافه کنند. اما نکته ای در ساخت گنبد ها قابل توجه است این است که در گذشته از گنبد های گچ کاری شده استفاده می کردند اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی معماران و طراحان گنبد ها را از طریق تکنیک استین گلاس طراحی و اجرا می کنند.
گنبد های استین گلاس علاوه بر کاربرد ها و عملکردی که دارند نوعی المان
بالاخره این عروسی هم دیشب تموم شدو من خلاص شدم. نمیگم بد بود چون خوش گذشت. اما ادم به خاطر مسائلی که داره کلی از وقتش گرفته میشه. با این حال امیدوارم خوشبخت بشن. راستش من نمیدونم چجوری ادما تصمیم میگیرن که تا اخر عمر فقط با یک نفر باشن یا بتونن یه نفرو همه جا تحمل کنن :دی. ولی خب این انتخاب بعضی از ادمهاست که اغلب هم اتفاق می افته. شاید خود منم یروز اینجوری فکر میکردم. این که دیر یا زود باید ازدواج کنم.  باید مثل بقیه زندگی کنم. باید باید باید.... ای
دانلود سریال بوی توت فرنگی دوبله فارسی
دانلود سریال بوی توت فرنگی با لینک مستقیم و کیفیت عالی
قسمت پایانی اضافه شد 

نام سریال : Çilek Kokusu ، بوی توت فرنگیژانر : اکشن ، درامکارگردان : Filiz Gülmez Pakmanبازیگران : Demet Özdemir , Yusuf Çim , Mahir Günşiray, Murat Başoğlu , Laçin Ceylan , Ekin Daymaz , Mine Tugayسال تولید : ۲۰۱۵محصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیزمان : میانگین هر قسمت ۴۵ دقیقهکیفیت : خوب | ۴۸۰فرمت : MKVحجم : ۱۵۰ MBخلاصه داستان : اصل و بوراک شخصیت هایی هستن که کاملاً با هم دیگه ضد هستن
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله تعالی فرجک

سلام
دومین جمعه‌ی سال ۱۳۹۹ و توفیق تفالی دیگر؛ بسم‌الله...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ای پیک راستان خبر یار ما بگو
احوال گل ب
اگر ریگی و شریعتی و رجوی جذابیت نداشتند که باید فاتحۀ طرفدارانشان را می‌خواندیم، بی شک اگر خواستم فیلمی بسازم که در آن معاویه(لعنت الله علیه) هم باشد، شخصیتی جذاب و پر ابهت برایش طراحی می‌کنم. معاویه با همۀ بدی‌اش آن قدر هوش و ذکاوت دارد که علیه امام معصوم زمان که بر حق است و حق با او قدم بر می‌دارد بجنگد و آخر هم با حیله‌ای نتیجه را عوض کند.
آفرین به نرگس آبیار، اگر فیلم شبی که ماه کامل شد برندۀ سیمرغ نمی‌شد، جا داشت داوران جشنواره را گرفت
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک
سلام و وقت بخیر! حرفی نیست جز تفال... بسم‌الله...

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

به سر جام جم آن گه نظر توانی کرد      
که خاک میکده کحل بصر
من قبل از او هیچ وقت از کسی سؤال نمی کردم، هرچند یادگیری هایم تعریفی نداشت و معلم ها جزا ام می کردند و البته من جزا ها را اندوه نمی نوشتم. یک روز دوست ابتکاری ام به من گفت:  «زندگی سؤال ابهت است؛ پس در چرا چیزی نمی پرسی؟» و من به او عددی نزدم اما درون خموشی دلم گفتم: «سؤال من که معلوم زدودن. سؤال غلام تو من پنهان شده و من تا اینکه نمی دانم این جواب ها یعنی چه.» خویش دیگرم، سؤال ناگفته ام را شنید. لبخندی زد و گفت: «زندگی تو وجود خویشتن توست. برای همی
آدم تا خودش تنهاست غمی نیست، مسئولیتی و تعهدی ندارد اما وقتی‌ها صدای نفس کشیدن‌های دور و اطرافمان زیاد می‌شود انگار یک عده آدم نشسته‌اند روی سرِ کچل ما و دائما با موچین هر مویی که امکان وجود می‌یابد از جا می‌کنند.
این یک بد خوب است، بد است چون چهارچوبی بر سرت می‌آید و استرسی که نکند حرف اشتباهی بزنم و خوب است که حواسم را جمع می‌کنم چرت و پرتی ننویسم.
خوابیدم و گفتم اگر بلند شوم دیگر فیلم نمی‌بینم ولی بیدار شدم و قسمت جدید avengers را دیدم. نه
ورود شاهانه :)))
دوست دارم بنویسم تا یادم باشه چیکارا کردم :)))
دیروز یعنی ۱۳ فروردین من به تهران بازگشتم.خوشحال و خندان اومدم سمت خونمون
در واحدمونو باز کردم‌دیدم بوی سطل اشغالای سر کوچه رو میده!!!
چراغا هم که روشن نمیشد
خلاصه رفتم نگهبانیو اینا فهمیدم فیوز پریده
بیچاره این نگهبانه اومد فیوز زد
در فریزر رو وا کردم دیدم حاجیییی هررر چی توش بوده ترکیده!!!
ببین گند برداشته بود فریزرو!
طبقه اخر ماهیا بودن!اینا کپک زده بودن بعد ابشون را افتاده بود ر
دامن سفیدش در دستان باد می رقصید. موهایش اما زیر پناه کلاهش در سکون بودند. به هرطرف نگاه می انداخت چیزی جز دشت نمی دید. دشت هایی که تا چند ماه پیش از طراوت و سرسبزی شان خشنود می گشت و هنگام قدم زدن میانشان، تمام غصه هایش فراموشش می شد. دشت هایی که اکنون به دلیل نباریدن باران یا گرمای سوزان یا شاید هم هر دو، دیگر از لطافت سابقشان اثری دیده نمی شد. او یکه و تنها میان دشت های غمگین ایستاده بود. خیره بود به سایبان تابستان های کودکی اش، تنها همدمش، تن
دامن سفیدش در دستان باد می رقصید. موهایش اما زیر پناه کلاهش در سکون بودند. به هرطرف نگاه می انداخت چیزی جز دشت نمی دید. دشت هایی که تا چند ماه پیش از طراوت و سرسبزی شان خشنود می گشت و هنگام قدم زدن میانشان، تمام غصه هایش فراموشش می شد. دشت هایی که اکنون به دلیل نباریدن باران یا گرمای سوزان یا شاید هم هر دو، دیگر از لطافت سابقشان اثری دیده نمی شد. او یکه و تنها میان دشت های غمگین ایستاده بود. خیره بود به سایبان تابستان های کودکی اش، تنها همدمش، تن
بسم رب الرفیق
و ما حب الدیار شغفن قلبی

ولکن حب من سکن الدیارا
از سفرهای تک‌نفره بدم میاد. حس نامانوسی دارم؛ من آدمِ سفرهای جمعی‌ام. هنوز چند کیلومتری دور نشدیم که دلم تنگ میشه! با خودم میگم ای بدبخت، ماهی تووی آب که از اقیانوس داری جدا میشی!+
کل من علیها فانتوو خروجی شهر از کنار قبرستون رد میشیم، همه رو نمیشناسم ولی برای همه فاتحه میخونم. آدمیزاد دوس داره زنده باشه حتی شده توو خاطر آدم‌ها (یادتون زنده، به یاد ما زنده‌ها هم باشین!). خیلی یهویی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها